Пожежа  |  09.01.19  |  середа
 

Львівські квест-кімнати перевірять з метою уникнення пожежі

Львівська адміністрація, зважаючи на трагічний випадок у Польщі, вирішила провести запобіжні заходи з метою безпеки у квест-кімнатах.

У Львові та області планують перевірити квест-кімнати з метою запобігання пожежі, що сталася у Кошаліні (Польща), внаслідок якої загинули п’ятеро дітей.

З огляду на це, при ЛОДА мають створити комісію, яка буде перевіряти ці заклади впродовж тижня. Про це заявив керівник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис.

«Оскільки трапилась у трагедія у Польщі, тому я звернувся під час наради до керівництва області з проханням перевірити квест-кімнати в області. Це популярне дозвілля у світі, і в Україні діють такі ігрові кімнати, кімнати страху. Власники винаймають квартири і влаштовують дозвілля. Але ми маємо знати, чи там безпечно. Бо, для прикладу, у Польщі, в Кошаліні, де трапилась трагедія, не було дозволу пожежників. Якщо все у нас гаразд із безпекою, то тоді все добре. Але ми маємо перевірити, щоб уберегти людей», – повідомив Володимир Лис.

Відповідно до повідомлення прес-служби ДСНС Львівщини, в облдержадміністрації мають визначити, які служби залучатимуть до перевірок. ДСНС буде входити до складу комісії.

Нагадаємо, що 4 січня в Кошаліні сталася пожежа у квест-кімнаті. Згідно з правилами цього атракціону, для того, щоб залишити замкнене приміщення, учасники мають виконати певні завдання. Тому всі п’ятеро дівчат, котрі перебували у квест-кімнаті, не змогли вийти та загинули. Власника закладу затримали. Цей трагічний випадок став приводом для масштабної перевірки таких розважальних закладів у Польщі, частину з них закрили через неналежні заходи безпеки.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах