Повітряний простір  |  22.03.18  |  четвер
 

ППО привели в бойову готовність через провокації авіації РФ

Дії російських винищувачів - реакція на проведення чергового етапу командно штабних тренувань у Повітряних Силах ЗСУ.

Сили і засоби української протиповітряної оборони привели в бойову готовність після провокацій російської авіації поблизу східного та південного повітряного кордону України. 

"22 березня силами та засобами Повітряних сил ЗС України вже вдруге за місяць зафіксовано провокативні дії з боку повітряної компоненти Повітряно-космічних сил Російської Федерації, вздовж східного та південного повітряного кордону України",

- інформує командування Повітряних сил ЗСУ у Facebook.

Зазначається, що винищувальна та бомбардувальна авіація країни агресора здійснювала вильоти з аеродромів Шайковка, Кримськ та Бельбек з максимальним наближенням до державного кордону України, лінії розмежування між материковою частиною України та АР Крим, а також з наближенням, до 40 км, до берегової лінії зі сторони Чорного моря з подальшим польотом вздовж узбережжя Румунії, Республіки Болгарії та Республіки Туреччини. 

Крім того, група дальніх стратегічних бомбардувальників-ракетоносців Ту-22, з повним боєкомплектом, у супроводі пари винищувачів Су-30 РФ здійснили політ у повітряному просторі АР Крим, Азовського та Чорного морів із відпрацювань певних умовних завдань по нанесенню ударів.

Виявивши загрозу з боку Росії, усі визначені сили та засоби ППО привели в бойову готовність, щоб надати відсіч у разі застосування авіації Повітряно-Космічних Сил РФ.

 

ДОПОВНЕНО

Бойова готовність, до якої сьогодні привели повітряні сили ЗСУ, знята. Про це повідомив речник командування повітряних сил ЗСУ Дмитро Струтинський, передало Громадське радіо.

"Сьогодні сили та засоби були приведені в бойову готовність, були готові до відбиття та ураження повітряних цілей. Але лише в тому разі, якщо вони перетнуть державний повітряний кордон нашої країни, або буде пряма загроза цілісності та недоторканості держави. Той ступінь бойової готовності, який був оголошений, уже знятий",

- сказав речник.

Струтинський додав, що попри це, повітряні сили залишаються на постійному чергуванні.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e