Потребуючі  |  07.10.19  |  понеділок
 

Львівські супермаркети віддаватимуть їжу потребуючим

Львівські ресторани та супермаркети віддаватимуть частину їжі потребуючим.

Допомогти потребуючим людям та зменшити кількість продуктових відходів – це завдання екологічно-соціального проекту "Тарілка", який у Львові ініціював 29-річний громадянин Німеччини Ростислав Косюра.

До проекту вже долучились мережа ресторанів "Кумпель Груп", ресторан готелю "Леополіс", мережа магазинів "Рукавичка", а також десятки львівських. Основна мета організації – збирати в закладах харчування та супермаркетах Львова невикористану їжу, продукти, термін дії яких добігає кінця, та віддавати тим, хто її потребує, водночас зменшуючи кількість продуктових відходів.

"На жаль, Україна – серед лідерів у Європі за кількістю сміттєзвалищ, які наполовину складаються з органічних продуктів. За даними Державної служби статистики, українці щороку викидають приблизно 7 мільйонів тонн придатних до споживання продуктів, вартість яких становить 5,5 мільярдів гривень. Натомість люди через безробіття або низьку зарплату не можуть себе прогодувати",

– зазначає Ростислав Косюра.

Окрім згаданих ресторанів та магазинів, які забезпечуватимуть продуктами харчування, налагоджена співпраця зі спільнотою "Емаус-Оселя", яка ділитиметься досвідом проведення схожих заходів. Скаутська організація "Пласт" та Інститут міста допомагатимуть з волонтерами, ЛКП "Зелене місто", Мережа українських сортувальних ініціатив – консультаціями.

З кількома торговими мережами ще ведуться перемовини. Тому в найближчі дні список учасників організації може поповнитися.

Ростислав Косюра впродовж 23 років жив за кордоном. На створення "Тарілки" його надихнув досвід німецької благодійної організації Die Tafel, яка допомагає людям з низьким рівнем доходу. Перший центр Tafel Deutschland e.V. відкрили в Берліні ще 1993 року. Нині ж їх 940, майже в кожному місті Німеччини.

Про це повідомляє lviv.sq.com.u

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах