Все  |  31.05.19  |  п'ятниця
 

Порошенко очолив "Європейську солідарність"

Екс-президент заявив, що у партії буде чимало нових політиків.

Головою партії "Європейська солідарність", за результатами голосування делегатів, обрали Петра Порошенка.

Відповідне рішення ухвалили на з’їзді партії 31 травня, передає "Укрінформ".

Крім того, в "ЄС" призначили президію партії та оновили склад Центральної ради політсили.

Зокрема, до президії ввійшли Ірина Геращенко, Марія Іонова, Юрій Бірюков, Сергій Таран, Віталій Гайдукевич, Максим Саврасов та Олег Синютка.

Під час свого виступу Порошенко зазначив, що приблизно через тиждень відбудеться ще один з'їзд "Європейської солідарності", де затвердять список партії на парламентські вибори.

"Затвердження списку відбудеться на наступному етапі нашого з’їзду, приблизно за тиждень. Країна точно має побачити у ньому і нові обличчя, і свіжу кров. Частина членів команди, ви напевно чули, вже заявили, що не претендують на місця в списку, щоб звільнити простір для нових кандидатів. Але наголошую, що люди з досвідом, стверджую це всупереч моді, у парламенті теж потрібні. І вони також будуть серед кандидатів. Це наша принципова позиція",

- сказав екс-президент.

Опісля з’їзду партії заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ірина Луценко заявила журналістам, що Порошенко проходитиме праймеріз на загальних підставах до своєї політсили.

Нагадаємо, 24 травня на установчому з'їзді БПП партію "Блок Петра Порошенка "Солідарність" перейменували на "Європейську солідарність". Згодом Петро Порошенко написав заяву про вступ до цієї партії та отримав членський квиток.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах