Все  |  13.04.20  |  понеділок
 

Понад 90 хворих на COVID-19 в Києво-Печерській лаврі

Після того як у Києво-Печерській лаврі виявили 63 нових випадки зараження коронавірусом, її таки вирішили закрити на карантин. Простежити за виконанням цього рішення мають правоохоронці, заявив мер столиці Віталій Кличко.

Так, у Києво-Печерській лаврі підтвердили 63 нових випадків коронавірусу, загальна кількість хворих священнослужителів у монастирі – вже 90.

Комісія з надзвичайних ситуацій столиці ухвалила рішення закрити лавру на карантин. Про це під час онлайн-брифінгу 13 квітня розповів мер Києва Віталій Кличко.

Він також звернувся до правоохоронних органів, щоб вони проконтролювали виконання цього рішення. Окрім того, зазначив Кличко, місто сьогодні направить до лаври мобільні рентгени і бригаду медиків для забору зразків для ПЛР-тестування.

Також, повідомляє Ракурс, напередодні коронавірус SARS-CoV-2 забрав життя архімандрита Києво-Печерської лаври Нектарія (Олександра Коваленка).

Крім того, до столичної Олександрівської лікарні через погіршення самопочуття госпіталізували і самого настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита Павла, у котрого підозрюють коронавірус.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах