Все  |  31.10.18  |  середа
 

Помер відомий письменник Богдан Жолдак

Український драматург пішов з життя через відірваний тромб.

В Києві у віці 70-ти років помер український письменник, кіносценарист і драматург Богдан Жолдак. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський.

"Тяжка звістка. Як мені повідомив Василь Трубай, щойно (після 16-ї години) раптово помер Богдан Жолдак (відірвався тромб). Царство Небесне, друже Богдане. Ми запам’ятаємо тебе як потужного майстра слова і неперевершеного життєлюба",

- написав він.

Богдан Жолдак – член Національної спілки письменників України та Національної спілки кінематографістів.

Популярність йому принесли книги "Гаряча Арктика", "Коли генії плачуть", "Гальманах", "Укриття" та інші. Він також прославився як автор сценаріїв до фільмів "Відьма", "Козаки йдуть!", "Іван та кобила", "Дорога на Січ".

Богдан Жолдак працював ведучим кількох телевізійних програм на УТ-1 та 1+1, вів радіопередачі на першому каналі Національного радіо.

За інформацією видавництва "А-ба-ба-га-ла-ма-га", з яким співпрацював письменник, перед смертю Жолдак ще відчитав лекцію студентам кінофакультету Київського державного інституту театрального мистецтва ім. Карпенко-Карого.

Нагадаємо, напередодні помер легендарний український мультиплікатор, сценарист і режисер Давид Черкаський.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах