Все  |  24.03.20  |  вівторок
 

Польща запроваджує заборону на вільне пересування через коронавірус

Сьогодні в Польщі зросла кількість жертв коронавірусу.

Уряд Польщі вирішив обмежити свободу вільного пересування, нові заходи діятимуть від сьогодні і до 11 квітня. Про це заявив прем'єр Польщі Матеуш Моравецький на прес-конференції з міністром охорони здоров'я Лукашем Шумовським, повідомляє Європейська правда з посиланням на RMF24.

"Те, що у нас менше захворюваності, ніж ми очікували, не повинно нас присипляти; необхідно ввести в Польщі додаткові заходи для обмеження поширення коронавірусу", - сказав Матеуш Моравецький.

Він повідомив про введення додаткових обмежень на пересування.

"Ці обмеження торкнуться кожного з нас, (...) це рішення, необхідне для того, щоб максимально обмежити нашу діяльність. Винятки - піти в магазин, в аптеку, вивести собаку на прогулянку",

- сказав прем'єр.

"Ми приймаємо ці рішення, щоб виграти час, підготувати лікарні",

- додав він.

Прем'єр-міністр заявив, що будуть введені обмеження і в громадському транспорті для забезпечення дистанції між пасажирами. Також Польща обмежує зібрання людей, поряд не можуть перебувати понад двоє осіб. Сьогодні в Польщі зросла кількість жертв коронавірусу. Помер 68-річний священник, який лікувався в Пулавах. Таким чином, в країні вже 9 загиблих. 774 людини інфіковані. Нагадаємо, президент Румунії Клаус Йоганніс заявив, що влада залучить військових, щоб допомогти ввести "тотальний карантин" для уповільнення поширення коронавірусу на тлі різкого зростання кількості зафіксованих випадків.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Коментарі (1) перегляди: 581

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах