Полонені моряки  |  26.06.19  |  середа
 

Український полонений моряк одружився у московському СІЗО

Дружина українця каже, що сьогодні лише розпис, але попереду ще буде справжнє весілля.

Один із полонених українських моряків Віктор Беспальченко одружився у московському СІЗО "Лефортово".

Про це повідомив український журналіст Роман Цимбалюк на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні мені довелось побачити дуже неординарну подію - весілля за ґратами. В московському СІЗО "Лефортово" уклали шлюб наш військовий моряк Віктор Беспальченко та його наречена Тетяна. Незважаючи на непрості обставини - Тетяна у білій сукні, а наречений у костюмі. Жодне весілля не може відбутись без обручок і сьогодні не виключення",

- написав журналіст.

За словами Тетяни, сьогодні лише розпис. Але ще обов'язково буде справжнє весілля, коли Віктор Беспальченко повернеться на батьківщину.

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року біля берегів окупованого Криму російські прикордонники обстріляли й захопили три українських військових кораблі й затримали 24 моряків. Військовослужбовців звинуватили у незаконному перетині кордону Росії.

Україна вважає напад актом агресії з боку Росії, а моряків - військовополоненими. Позицію України підтримали США, НАТО і Євросоюз.

25 травня цього року Міжнародний трибунал ООН з морського права постановив, що Росія повинна негайно звільнити моряків, а також повернути Україні затримані разом з ними кораблі ВМФ. Однак Путін не має наміру виконувати рішення трибуналу ООН щодо моряків.

Про це повідомляє Укрінформ

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e