Полонені моряки  |  09.07.19  |  вівторок
 

У РФ висунули остаточне обвинувачення всім полоненим морякам

Останнім обвинувачення було висунуто моряку Андрію Артеменку.

Координатор команди українських моряків адвокат Микола Полозов повідомив, що обвинувачення в остаточній редакції висунуто слідством СУ ФСБ Росії всім 24 військовополоненим українським морякам.

Про це адвокат написав у Facebook.

"Слідче управління ФСБ Росії висунуло обвинувачення в остаточній редакції всім 24 військовополоненим українським морякам. Обвинувачення в остаточній редакції означає завершення слідчих дій, пов'язаних зі збиранням і процесуальним закріпленням доказів",

- пише Полозов.

Наступна стадія - ознайомлення з матеріалами кримінальної справи. 

Полозов уточнив, що останнім обвинувачення під час слідчих дій було висунуто моряку Андрію Артеменку.

За словами адвоката, ймовірно наступного тижня слідство звернеться у Лефортовський районний суд Москви з клопотанням про продовження строку тримання під вартою стосовно всіх військовополонених. Попередня дата судових засідань щодо продовження запобіжного заходу - 17 липня.

25 листопада 2018 року російські силовики біля берегів анексованого Криму обстріляли та захопили три кораблі Військово-морських сил України: катери "Бердянськ", "Нікополь" і буксир "Яни Капу", що прямували з Одеси в Маріуполь. У полон потрапили 24 українці, троє з них були поранені.

Підконтрольний Росії "суд" в окупованому Криму заарештував усіх затриманих українських військових за обвинуваченням у нібито незаконному перетині кордону. Зараз вони перебувають у СІЗО в Москві.

25 травня 2019 року Міжнародний трибунал ООН з морського права постановив, що Росія має негайно звільнити заарештованих і повернути Україні затримані кораблі.

Про це повідомляє Главком

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e