Політика  |  14.10.19  |  понеділок
 

Зустріч у «нормандському» форматі під загрозою, - Якубін

Якщо буде зірване розведення сил на Донбасі, то «підвішується» питання, пов’язане зі зустріччю у «нормандському» форматі.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політолог Олексій Якубін.

Ведуча поцікавилася, що ще потрібно зробити для того, аби відбулася зустріч у «нормандському» форматі і на Донбасі щось вирішувалося. У відповідь пан Якубін зазначив, що необхідна послідовність виконання Мінських домовленостей під назвою «формула Штайнмаєра» і, можливо, домовленість про великий обмін та звільнення утримуваних осіб.

«Також потрібна попередня підготовка драфту, пов’язаного з Донбасом, щодо виконання дорожніх карт, аби їх обговорювати в «нормандському» форматі. Про це і президент говорив, що розведення військ – це не лише гуманітарний аспект, а й одна з передумов зустрічі у «нормандському» форматі», – відзначив експерт.

Водночас, він зауважив, що розведення не відбулося, воно відкладається, і є питання, наскільки швидко воно може відбутися.

«Якщо буде зірване розведення, то підвішується питання, пов’язане з «нормандським» форматом. Це ставить ще ширшу проблему, якщо з нашою державою будуть домовлятися, то як наша держава може це виконувати», – констатував Олексій Якубін.

Про це повідомляє zik.ua

 
 

Коментарі (0) перегляди: 467

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах