Політика  |  03.12.19  |  вівторок
 

ЗМІ назвали ім'я майбутнього глави ДБР

Наступним главою Держбюро розслідувань може стати заступник генерального прокурора Руслана Рябошапки Віктор Трепак, повідомляє Українська правда.

За даними джерел видання, ще кілька тижнів тому на посаду директора ДБР узгодили кандидатуру одного із заступників Руслана Рябошапки Віктора Трепака.

Нагадаємо, що в жовтні генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив своїм заступником колишнього заступника глави СБУ Віктора Трепака.

Віктор Трепак працював у Службі безпеки України. Брав участь в затриманні «судді-колядника», ексглави Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича в 2008 році, засудженого за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе ексначальника департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача у 2009 році.

З 2015 по 2016 роки обіймав посаду першого заступника голови СБУ - начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

Трепак відомий участю в розслідуванні справи «діамантових прокурорів» і передачею в травні 2016 року в НАБУ документів по так званій «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.

Нагадаємо, що у вівторок, 3 грудня Верховна Рада підтримала президентський законопроект про реформування Державного бюро розслідувань.

Законопроект вносить істотні зміни в повноваження директора ДБР, тому з дня набрання документом чинності припиняються повноваження чинного глави ДБР Романа Труби та його заступників і починається процес по перезапуску органу.

Про це повідомляє nv.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах