Політика  |  03.06.19  |  понеділок
 

Журналістка стала речницею Зеленського

У конкурсі на цю посаду взяли участь чотири тисячі претендентів.

У конкурсі на посаду прес-секретаря Президента України Володимира Зеленського перемогла журналістка Юлія Мендель.

Прес-секретарка команди президента Ірина Побєдоносцева розповіла, що близько 4 тисячі заявок подали на конкурс щодо посади речника Президента України.

Переможця визначали в кілька етапів. На першому етапі перевіряли відповідність кандидатів базовим вимогам: володіння українською та англійською мовами, грамотність, досвід роботи в суміжних професіях, вища освіта. Проте на цьому етапі відсіяли більшість претендентів.

Після того була телефонна співбесіда. У результаті 50 особам було відіслано творчі завдання. І лише троє з них вийшли у фінал. Їх запросили на спілкування з Володимиром Зеленським і членами команди з Адміністрації президента.

«Претендентам вони влаштували імпровізовану прес-конференцію з несподіваними запитаннями. Той, кого інтерв’ювали, заздалегідь не знав ані формат спілкування, ані тем. Щоразу питання були нові. Говорили українською та англійською мовами. Оцінювалося розуміння політичного контексту в Україні та світі, стресостійкість, світоглядні позиції, почуття гумору та швидкість реакції», – повідомила Ірина Побєдоносцева.

Юлія Мендель працювала на телеканалах ICTV, «Еспресо» та «Інтері», писала до українського Forbes і американського Politico, кілька років співпрацює з газетою The New York Times.

До конкурсу журналістка спілкувалася раз із Зеленським під час його закритої зустрічі з представниками іноземних ЗМІ.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах