Політика  |  14.03.19  |  четвер
 

Жорстку заяву на адресу Росії озвучили в ЄС

На тему інформативної війни Росії в ситуації на Близькому Сході виступили експерти Євро-середземноморської комісії (EuroMeSCo) із відповідною доповіддю.

Автори документа зокрема розповіли про такі кроки зі сторони РФ, як прийоми дезінформації. Окрім цього вони представили й можливі методи та рекомендації по боротьбі з ними. Згідно із інформацією, яка зазначена авторами, метою такої інформаційної стратегії Москви є "залякування західної громадськості, домогтися сварки її лідерів і посіяти сумніви в тому, що насправді сталося в Сирії".

У тексті сказано, що Російська Федерація має на меті нав'язати російське трактування геополітичної ситуації на Близькому Сході, а також виступити в якості альтернативи Заходу. В документі зазначається, що із точки зору Кремля міжнародні норми не змінилися після закінчення холодної війни. Відповідно до цього ключовими факторами у відносинах між країнами повинні залишатися домінування і конфлікт. Також, перечисливши основні інструментів російської влади не оминули автори й такі, як брехня, фейкові новини і підконтрольні ЗМІ.

Варто нагадати, що зовсім нещодавно путінські медіа масово поширили інформацію про "паніку" в Україні в зв'язку з курсом долара.

 
 

Коментарі (3) перегляди: 722

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах