Політика  |  16.04.19  |  вівторок
 

Зеленський звинуватив Порошенка у зриві виборів

Штаб кандидата в президенти України Володимира Зеленського звинуватив президента Петра Порошенка в спробі зірвати вибори.

Про це повідомляється на офіційній сторінці штабу в Facebook.

В окремих регіонах, згідно повідомленню, зараз великий недобір людей в дільничних виборчих комісіях. Зокрема, мова йде про Дніпропетровську, Одеську, Луганську, Кіровоградську, Житомирську, Чернігівську області та Київ.

Недостатність людей, згідно переконання в команді Зеленського, пов'язана з тим, що Порошенко подав невідповідне число для формування комісій. 

"І тут зрозуміло одне: мала кількість людей у дільничних комісіях може значно вплинути на якість проведення виборів ", - заявляють в штабі Зеленського.

Інформацію про недостачу людей на округах підтвердила Центральна виборча комісія. При цьому там нагадали, що 15 квітня є останнім днем формування складів дільничних виборчкомів.

Центрвиборчком наголошує, що кожен може приєднатися до виборчого процесу як член дільничної виборчої комісії. Для цього, як наголошують, всі небайдужі можуть написати заяви безпосередньо в приміщеннях ОВК.

"У разі звернення до вас з пропозицією зайняти обов'язки члена дільничної виборчої комісії закликаємо підтримати виборчий процес своєю участю в роботі ДВК для здійснення волевиявлення і отримання обраного народом президента України" - кажуть у Центральному виборчкомі.

Центральний виворчий комітет закликає українців підтримати демократичний 
виборчий процес.
 
 

Коментарі (0) перегляди: 1282

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах