Політика  |  08.11.19  |  п'ятниця
 

Зеленський зустрівся з головою СММ ОБСЄ та обговорив розведення військ на Донбасі

У Золотому державна влада вже вирішує проблеми інфраструктури.

Посли іноземних країн відвідали район розведення сил біля Петрівського та Золотого

Розведення військ в районі Золотого відбулося безпечно та в обумовлені терміни. Нині там українська влада вже вирішує проблеми інфраструктури, доступу швидкої медичної допомоги та лікарів до місцевих мешканців.

Про це під час зустрічі 8 листопада говорили президент Володимир Зеленський та голова місії ОБСЄ Яшар Халіт Чевік, передає пресслужба очільника держави.

"Попри складну ситуацію, ми здійснили розведення поблизу Золотого. Зробили все в терміни й безпечно. За це ми вдячні всім: і військовим, і ОБСЄ, і всім, хто допомагав", - зауважив Зеленський.

За словами глави держави, він особисто відвідує місця, де заплановане розведення військ, аби на власні очі побачити умови життя місцевих мешканців та почути їхнє ставлення до цього. Зеленський розповів також про ситуацію у Станиці Луганській. Зокрема, президент каже, що до кінця листопада там має закінчитися відновлення зруйнованого мосту. 

Своєю чергою, голова СММ ОБСЄ повідомив про зменшення кількості жертв після оголошення чергового перемир’я у липні цього року. За його словами, це  є яскравим свідченням того, що за відсутності активних обстрілів терористів мирне населення не зазнає втрат.

"У рамках візиту до офісу СММ ОБСЄ президент України ознайомився з роботою Технічного моніторингового центру, у якому дистанційно проводиться цілодобове спостереження за безпековою ситуацією на лінії розмежування в зоні проведення ООС",

- додали в ОП.

Як повідомлялося раніше, російсько-окупаційні війська на Донбасі у п'ятницю, 8 листопада, зірвали розведення сил та засобів у районі Петрівського.  У тристоронній контактній групі вже повідомили про нову дату розведення військ у Петрівському.

Про це повідомляє tsn

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах