Політика  |  13.02.19  |  середа
 

Зеленський у небезпеці?

Супроти кандидата в Президенти-2019 Володимира Зеленського готується атака, до якої планується долучити багато людей.

Про це повідомив громадський діяч Олександр Дубинський на своїй сторінці в Facebook.

Дубинський повідомляє, що напад, жертвою якого може стати Зеленський, почалася ще у Львові, під час приїзду кандидата для проведення шоу "Квартал 95". Він стверджує, що всі ветерани АТО, які заявляли про неможливість обрання президентом клоуна, були лише переодягненими провокаторами. Щоб підтвердити свої слова, Олександр Дубинський оприлюднив фотографії переписки нібито між депутатом від фракції БПП Андрієм Антонищаком та прес-секретарем чинного Президента Петра Порошенка Святославом Цеголко, які погоджували учасників прес-конференції, тезиси виступу "липових" АТОвців. Саме вони мали стати інформаційним приводом для телеканалів з метою подальшої дискредитації Володимира Зеленського.

Олександр Дубинський повідомив, що за інформацією Адміністрації Президента, виконувати цей "трюк" випало йому.

"Ну, що ж, завдяки Цеголко, який переправив ці скріни для узгодження з АП і поділився ними з одним зі своїх «друзів» - ми тепер маємо повну картину не тільки тупості виконавців Порошенко, але і механізму проведення замовних акцій з дискредитації опонентів Порошенко. Прямий ефір, який я вів паралельно з трансляцією прес-конференції",

- додав Дубинський, додавши посилання на викривальне відео.

Нагадаємо, що нещодавно на довиборчих перегонах Володимир Зеленський вирвався вперед та очолив президентський рейтинг.

Також радимо переглянути інформацію про шоумена у рубриці "Ваш кандидат", де розкриваються всі переваги та недоліки головних кандидатів у Президенти-2019.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах