Політика  |  06.07.19  |  субота
 

Зеленський приїхав: у Львові відбулося представлення нового голови ОДА

На трьох спікерів та президента включно дали лише два мікрофони.

У суботу, 6 липня, у Львів прибув президент України Володимир Зеленський, щоб представити нового голову Львівської обласної державної адміністрації.

На представленні, що відбулося в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка, були присутні новообраний голова ЛОДА Маркіян Мальський, мер міста Андрій Садовий, голова СБУ Іван Баканов, керівник митної служби Маким Нефьодов та Володимир Зеленський з головою Офісу президента України Андрієм Богданом.

Варто зазначити, що на столі, за яким сиділи Зеленський, Богдан та Мальський, потавили всього два мікрофони, "обділивши" українського гаранта. Та у випадку, коли голова ЛОДА повертав мікрофон, щоб надати слово президентові, частіше за все починав говорити Андрій Богдан.

Володимир Зеленський повідомив, що, на жаль, лише у Львівській області відбувся конкурс на посаду голови ОДА. До того ж, він додав, що досі злободенною темою для Львівщини є тема сміття.

Нагадаємо, що 14 червня Зеленський запропонував львів’янам обрати найкращу кандидатуру для голови ОДА, де було представлено троє кандидатів: Дениса Шмигаля – керівника ПАТ "ДТЕК Західенерго", Максима Козицького, який будує "Енергопарк Яворів" та Маркіяна Мальського – почесного консула Австрії у Львові та юриста.

Жителі міста обрали Маркіяна Мальського – 35-річного керівника Західноукраїнського філіалу юридичної фірми Arzinger, кандидата юридичних наук та колишнього Поважного консула Австрії у Львові.

Мальський став наймолодшим головою за всю історію ЛОДА. Повідомлялося, що раніше він відмовлявся від цієї посади, хоч згодом і змінив свою думку.

Відомо, що у ЛНУ, де проводилося представлення Мальського, працює деканом міжнародних відносин його батько, Маркіян Зіновійович.

За словами Маркіяна Мальського, головними задачами голови ОДА стануть повернення заробітчан та боротьба з контрабандою.

Сам голова ОДА заявив, що сподівається на підтримку суспільства, волонтерів, учених та депутатів усіх рівнів. Мальський зазначив, що Львівська область буде підтримувати державобудівні процеси, що тривають, та зовнішньополітичний вектор країни.

Окрім представлення новообраного голови ОДА, очільник СБУ оголосив нового голову свого відомства у Львівській області.

Після завершення засідання Володимир Зеленський повідомив, що хоче пройтися вулицями Львова та випити горнятко кави.

Зазначається, що сьогодні президент відвідає Закарпаття, де також представить нового голову ОДА.

Про це повідомляє Ваші Новини

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах