Політика  |  08.05.20  |  п'ятниця
 

Зеленський про реакцію Грузії на призначення Саакашвілі: це наша внутрішня політика

Зеленський вважає помилковою реакцію Грузії на призначення Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

Президент Володимир Зеленський назвав помилковою реакцію Грузії на призначення експрезидента Грузії, ексголови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі на посаду голови Виконавчого комітету реформ України. Про це Зеленський сказав журналістам під час робочої поїздки до Луганської області.

Коментуючи заяву грузинської сторони про відкликання посла з України для консультацій через призначення Саакашвілі, Зеленський заявив:

«Я можу сказати, що у нас з Грузією, з грузинським народом прекрасні стосунки. Ми, незважаючи ні на що, не будемо ні на які консультації відкликати нашого посла (з Грузії – УНІАН) в Україну, тому що відносини між нашими країнами довші будь-якого керівництва будь-якої країни».

«Мені здається, що це помилка грузинської сторони. Мені здається, що після консультацій усі сторони зрозуміють, що в кожній», - зауважив Зеленський.

Він підкреслив, що призначення Саакашвілі – «це наше рішення, наша внутрішня політика».

«Пан Саакашвілі є громадянином України, у нього український паспорт, і я є президентом України, який призначив його головою Виконкому ради реформ при президенті України»,

- заявив Зеленський.

Як повідомляв УНІАН, 7 травня Зеленський призначив Саакашвілі на посаду голови Виконавчого комітету реформ. Саакашвілі вважає, що сам факт його призначення свідчить, що Зеленський готовий іти на "неординарні кроки". Своєю чергою міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані повідомив, що посла Грузії в Україні Теймураза Шарашенідзе відкличуть до Тбілісі для консультацій через призначення Саакашвілі.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах