Політика  |  27.10.19  |  неділя
 

Зеленський пояснив суперечку з військовими на Донбасі

Президент України відповів, чому у нього стався конфлікт

Президент України Володимир Зеленський висловився щодо поїздки в селище Золоте на Донбасі, де мало відбутися розведення військ, яке раніше узгодили представники контактної групи на переговорах в Мінську.

Відповідний пост він розмістив на свою сторінку в Facebook.

Зеленський зазначив, що місцеві жителі розповіли йому про групу озброєних людей, які оселилися в приватному будинку на околиці населеного пункту. У Золотому не знали, хто це такі, і не дуже переймалися їхньою присутністю.

«Вирішив поспілкуватися з ними сам. Деякі розмови вийшли емоційними. Готовий і далі говорити і шукати порозуміння, але одними розмовами війни не закінчити»,

- повідомив президент України.

Президент підкреслив, що йому було важливо почути кожного українця, який хоче миру і готовий до розведення військ. Він пообіцяв, що капітуляції не буде, проте робота по врегулюванню конфлікту продовжиться.

Відзначимо, що під час візиту на Донбас Зеленський посперечався военослужащий ООС. Президента України обурило запитання про можливу зустріч з ветеранами з приводу протестів «Ні капітуляції».

«Люди вимагали зустрічі»,

- сказав військовий.

 

«Я прийшов тобі сказати, ви зброю відведіть. Ти мені переводиш стрілки. Ти мені взагалі не можеш ніякі ультиматуми озвучувати»,

- відповів Зеленський.

 

На твердження військового, що президенту передали інформацію про акції протесту в Україні і про бажання учасників зустрітися з ним, Зеленський відповів:

«Хто мені передав? В Україні вчора пройшов дощ, ось що мені передали».

Військовий на ім'я Денис пояснив, що ветерани передали губернатору [Миколаївській області - ред.] Стаднику лист з вимогою зустрічі з президентом.

«Він мені передав, я прочитаю. Послухай, я президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь. Я тебе прийшов і сказав - зброю прибери. А ти мене не переводи на акції»,

- сказав Зеленський.

«Я хотів побачити в очах розуміння. А побачив хлопця, який вирішив, що перед ним якийсь лопух варто і переводить мене на іншу тему »,

- додав Зеленський, ще раз пообіцявши прочитати лист.

Так само Зеленський заявив, що йому байдуже з ким підписувати перемир'я. Головне - повернути території і припинити війну, в якій гинуть люди.

Фраза Зеленського про те, що він «не лох», викликала резонанс в мережі. Користувачі мережі навіть створили меми на цю тему.

Про це повідомляє hvylya

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах