Політика  |  12.07.19  |  п'ятниця
 

Зеленський помилував політв’язня Кремля Литвинова

З 1 березня 2019 року Сергій Литвинов перебував у Диканівській колонії №12 Харкова.

Президент Володимир Зеленський помилував політв’язня Кремля Сергія Литвинова, який був засуджений у Росії за сфабрикованими звинуваченнями та з березня відбував покарання в Україні. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Об’єднання родичів політв’язнів Кремля Ігор Котельянець.

"Президент (вчора) помилував політв'язня Кремля Сергія Литвинова, якого Росія передала України для відбування незаконного покарання вдома",

- йдеться в дописі.

Цю інформацію також підтвердив заступник голови Міністерства юстиції Сергій Петухов. На своїй сторінці в Facebook він опублікував наказ Мін’юсту, який передбачає негайне звільнення Литвинова з колонії в Харкові.

Відомо, що у Росії Сергія Литвинова засудили до 8,5 років позбавлення волі в колонії суворого режиму за ч. 3 ст. 162 ("Розбій, вчинений з незаконним проникненням у житло, приміщення чи інше сховище або у великому розмірі") КК РФ за вбивство неіснуючих людей на Луганщині, коли він був у складі батальйону "Дніпро-1". В РФ він вже відбув п'ять років зі свого загального терміну покарання. З 1 березня 2019 року Литвинов перебував у Диканівській колонії №12 міста Харкова, куди його передали згідно з міжнародною конвенцією між Росією та Україною.

Про це повідомляє УНІАН

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах