Політика  |  16.09.19  |  понеділок
 

Зеленський назвав перші кроки щодо миру на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що першими кроками на шляху до миру на Донбасі стануть припинення вогню і розведення сил.

Про це він сказав під час брифінгу після зустрічі з президентом Словаччини Зузаною Чапутовою, який транслював телеканал ZIK.

Зеленський покладає великі надії на головування Словаччини в Організації з безпеки та співробітництва у Європі і на кроки щодо істотного прогресу для досягнення миру на Донбасі.

"Повне і стійке припинення вогню, остаточне розведення сил у Станиці Луганській, яке має бути належним чином верифіковане ОБСЄ. Все це стане першими значними кроками на шляху до миру. Очікуємо, що Словаччина і надалі буде ставити в ОБСЄ питання про повне виведення окупаційних військ з України та повернення непідконтрольних територій",

- наголосив президент.

Зеленський додав, що Словаччина залишається гарним другом, добрим сусідом і дуже надійним партнером для України.

"Я дуже глибоко зворушений, що повернення миру в Україну пані Чапутова назвала особистою метою. Завершення війни та деокупація усіх українських територій моя головна місія як президента і ми дуже розраховуємо на вашу підтримку, дипломатичний та санкційний тиск усіх наших партнерів, зокрема і Словаччини",

- сказав Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні президент України Володимир Зеленський провів зустріч зі своєю словацькою колегою Зузаною Чапутовою, яка прибула в Україні з офіційним візитом.

Про це повідомляє zik

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах