Політика  |  14.03.19  |  четвер
 

За кордоном на виборах проголосують 0,1% українців, - Експерт

Ті виборчі дільниці, які знаходяться за межами України, не матимуть жодного впливу на результати президентських виборів.

Таку заяву озвучив Олег Влошин - колишній глава департаменту інформації МЗС України.

У своїй заяві він нагадав про той факт, що у 72 країнах 31 березня працюватиме близько 100 виборчих дільниць.

Згідно із підсумком це буде близько 10 тисяч голосів, і такий показник Волошин називає максимумом на цих виборах. Аргументував він своїй слова тим, що так було завжди, за винятком 2010 року, коли спостерігався та званий прорив і можна було голосувати лише за українським паспортом. У той час навіть в українському посольстві в Москві проголосували більш, як 2 тисяч українців, а багато хто взагалі не зміг проголосувати, простоявши у довгих чергах.

Однак, як зазначає експерт, тоді проголосувати міг кожен бажаючий українець. За його ж словами, станом на зараз поза Україною перебуває близько 10 мільйонів чоловік, але на виборці дільниці прийде лише невеликий відсоток із них. Розповів Волошин і про причини через які українці не голосуватимуть.

Згідно із його словами у декого просто немає бажання голосувати, а інші можуть не встигнути до президентських виборів із продовженням документів на перебування в країні. Варто не забувати й про тих українців, які просто не захочуть витрачати час і гроші, аби хоча би доїхати до іншого міста, де знаходяться виборчі дільниці.

 

Варт нагадати, що до виборів в Україні залишається трохи більше 2 тижнів.

 
 

Коментарі (3) перегляди: 415

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах