Політика  |  26.07.21  |  понеділок
 

“Їдь в п*у”: історія зі скандальною продавчинею в Харкові отримала продовження

Про інцидент на своїй сторінці у Facebook розповіла Оксана Хвиля, з якою сталася ця неприємна історія.

Продавчиню кіоску “Колосся. Долина смаку”з Харкова, яка відмовилася обслуговувати клієнтку українською мовою, звільнили. Вдалося з’ясувати, що спершу продавчиня намагалася видати свою подругу за власницю кіоску.

Продавчиня магазину “Колос. Долина смаку” відмовилась обслуговувати жінку, яка спілкувалася українською мовою.

Так, жінка підтримує розширення сфери української мови, вона ввічливо просить продавців переходити на державну мову, коли вони звертаються до неї російською мовою. Але у кіоску “Колос. Долина смаку” на неї чекала агресія.

“Продавчиня торохтіла російською “ой, у нас зрази вкусниєєєєєє”, але коли почула моє “ні, двадцять гривень лише для тих, хто обслуговує українською”, її порвало. Вона почала кричати, щоб я катилася до Бандерштадту, що вона росіянка, приїхала з Росії, і що ніякої української тут не буде. Вона відібрала назад пакунок з товаром і кинула мені сто гривень”,

– написала харків’янка.

Після інциденту жінка знов повернулася до магазину вже з донькою, яка допомогла зафіксувати хамське відношення на відео.

Продавчиня не змінила своєї думки. Більш того, вона почала закривати магазин, а наприкінці відео вона звернулася до жінки у грубій формі.

“В п*зду їдь”,

– сказала продавчиня, коли харків’янка спитала у неї, куди ж їй їхати, щоб розмовляти українською мовою.

Згодом авторка написала оновлення на своїй сторінці, повідомивши, що продавчиня дала номер подруги, яка видавала себе за власницю магазину. Справжній власник взагалі не був в курсі ситуації.

“Друзі. Звітую. Коротко. Власник нормальний, україномовний, родом зі Львова. А продавчиню він взяв на заміну, поки постійна хворіє. Ця хитроср (закреслено) хитрозроблена істота намагалася обдурити мене і власника.
Коротше, коли я попрохала контакти, вона, радіючі, що така розумна, дала мені телефон подружки. А коли мене послала ще і її подружка… Отут в мене впала планка. Причому, власник сказав, що якби вони б не були такі дурні, подружка могла б вибачитися телефоном, і ніхто б нічого не дізнався. Коли власник побачив хвилю в соцмережах, йому стало погано. В той момент, коли я побачила в приваті повідомлення від його дружини, він вже знайшов заміну, і звільняв красаву. Цікаво, що йому вона не хотіла давати мій телефон, він прохав — дай, вона ж дзвонила твоїй подружці, але ця тільки повторювала, що ні, ніякого телефону вона мені не давала. Але вона настільки тупа, що подзвонила мені сама (ага, безпалєвно). Коротше, ми з’ясували, що вона забрехалася (привіт моїм хейтерам!)
Єдине, що я зауважила власнику, що якби його телефон висів під склом, то я б першого набрала його, і ми б одразу все вирішили.” 

– написала жінка.

Обережно, відео містить елементи ненормативної лексики:

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах