Політика  |  28.11.19  |  четвер
 

Європарламент ухвалив резолюцію про надзвичайний кліматичний стан

Європейський парламент 28 листопада ухвалив резолюцію, якою проголосив надзвичайний кліматичний стан у Європі та всьому світі, а також зобов’язав Європейську комісію вжити заходів для обмеження впливу глобального потепління.

Як повідомляє пресслужба Європейського парламенту, Європейська комісія тепер повинна у своїх фінансових і законодавчих рішеннях враховувати ціль обмежити зростання температури до 1,5°C.

Європарламент прийняв ще одну резолюцію, якою закликає ЄС розробити стратегію досягнення кліматичного нейтралітету до 2050 року — тобто переходу на екологічні стандарти та відновлювані джерела енергії.

Депутати також закликали всі країни ЄС поступово скоротити пряме й непряме фінансування підприємств, які використовують у своїй діяльності викопне паливо, до 2020 року.

Рішення Європейського парламенту ухвалено напередодні Кліматичної конференції ООН, яка відбудеться в столиці Іспанії Мадриді з 2 по 13 грудня. Від ЄС у ній візьме участь делегація Європарламенту, а його глава Давид Сасолі виступить на офіційному відкритті заходу.

Про це повідомляє hromadske

 
 

Коментарі (2) перегляди: 557

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах