Політика  |  05.12.19  |  четвер
 

Санкції ЄС проти Росії можуть продовжити наступного тижня

В Європейському Союзі триває робота над продовженням економічних санкцій проти Росії за вторгнення до України.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Польське радіо".

"Якщо не станеться нічого неочікуваного, то обмеження будуть продовжені наступного тижня під час саміту в Брюсселі",

– повідомляє кореспондентка видання Беата Пломецька.

З’являються, однак, заклики пом’якшити дипломатичні санкції й зачекати на результати зустрічі Нормандського формату 9 грудня за участі очільників Франції, Німеччини, Росії й України.

"Євросоюзні економічні санкції, накладені на Росію, завершуються наприкінці січня. Триває підготовка до продовження їх на наступні пів року, тобто до кінця липня. Саме це я почула в Раді ЄС. Дипломати, однак, наголошували, що останні заяви президента Франції про необхідність зближення з Росією змушують до обережності. Тим більше, що в минулому про необхідність пом’якшення санкцій згадували, зокрема, Італія, Угорщина і Греція. Проте більшість країн надалі вважають, що оскільки припинення вогню на сході України не діє, то накладені на Росію економічні санкції повинні зберігатися. Не виключено, що в якості компромісу економічні санкції продовжать, але дипломатичні вже пом’якшать – сказав один з дипломатів. Інший, натомість, додав, що, наприклад, може бути відновлене проведення самітів ЄС-Росія. Після анексії Криму 2014 року першим рішенням Євроспільноти було призупинення зустрічей на найвищому рівні",

– додала журналістка..

З’являються також спекуляції про запрошення російського голови МЗС на засідання міністрів закордонних справ країн Європейського Союзу.

Нагадаємо, 4 грудня голова дипломатії ЄС закликав надати Україні всю допомогу, якої вона потребує.

Про це повідомляє depo

 
 

Коментарі (0) перегляди: 334

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах