Політика  |  26.04.13  |  п'ятниця
 

Янукович зустрівся з дипломатами ЄС

Зустріч глави держави з міністрами закордонних справ чотирьох країн Євросоюзу – Польщі, Литви, Данії та Нідерландів – тривала три години.

Європейські дипломати прибули до України, аби повідомити: нашу державу воліють бачити у Європі, втім остаточне рішення – за столицею.

Міністри закордонних справ чотирьох країн Європейського Союзу дали відповідну оцінку тим реформам, що вже відбулися в Україні, а також помилуванню колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Вони також повідомили, що сподіваються на продовження такого курсу владою України.

Глава держави Віктор Янукович під час трьохгодинного візиту висловив переконання, що Україна продовжить проведення тих реформ, які потрібні для підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Міністр закордонних справ Литви підтримує рішучі наміри українського президента. Зазначимо, що саме ця країна головуватиме у наступному півріччі в Європейському Союзі й прийматиме визначальний для України саміт. При цьому Лінас Лінкявічюс зауважив, що підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС досі знаходиться під питанням. Отож все залежить передовсім від дій української влади.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах