Політика  |  19.04.18  |  четвер
 

Янукович повинен був залишитися в Україні і померти, - Добкін

Екс-губернатор Харківської області дав свої свідчення у справі щодо держзради президента-втікача.

Народний депутат Михайло Добкін переконаний, що Віктор Янукович, не зважаючи на ризик для його життя, у лютому 2014 року не повинен був втікати з України.

Про це він заявив у середу, 18 квітня, під час допиту в Оболонському райсуді Києва у справі колишнього президента-втікача, передає ВВС.

"Весь мій негатив до Януковича, який я дозволив собі виплеснути, заключається у тому, що навіть якщо він розумів, що він помре - а він, швидше за все розумів, що він помре - мав залишитися і померти. Він - глава держави. Обираючись на цю посаду, він мав розуміти, що і такий час може настати",

- заявив Добкін.

Водночас, на думку політика, 21-22 лютого 2014 року Віктору Януковичу справді загрожувала небезпека.

"До Харкова він приїхав одним - впевненою у собі людиною, а розлучалися ми з ним, він вже був іншим - навіть візуально постарілим років на десять. А коли потім побачив його заяви по телевізору, це вже був не той Янукович, якого я звик бачити",

- пригадує екс-губернатор Харківщини.

Нагадаємо, 21 лютого 2014 року Віктор Янукович залишив Київ і вертольотом вилетів до Харкова. Згодом він вирушив до Криму, а потім виїхав з України.

Прокурори інкримінують екс-президенту держзраду, пособництво представникам влади РФ, умисні дії, вчинені з метою зміни меж території та державного кордону України, ведення агресивної війни.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...