Політика  |  14.11.17  |  вівторок
 

В'ятрович назвав Польщу "агресивним аутсайдером Євросоюзу"

Польські та українські чиновники продовжують обмінюватися образливими випадами на радість Кремлю.

На думку глави інституту Національної пам'яті України, Польща позиціонує себе як союзник України в ЄС, проте в Євросоюзі вона не має ніякого впливу.

"Вважати Польщу великим помічником України в ЄС не можна. З огляду на те, що саму Польщу не дуже сприймають в ЄС. Польща залишається в ЄС агресивним аутсайдером, що розхитує ситуацію. Через це прив'язувати себе винятково до цієї країни абсолютно неправильно",

 - стверджує В'ятрович.

Директор Інституту національної пам'яті пропонує вибрати собі нових фаворитів - розвивати відносини з Німеччиною і Францією, країнами, які є лідерами Євросоюзу, а не з Польщею.

"Очевидно, нам треба підтримувати дружні відносини з Польщею як з сусідньою державою. Особливо з огляду на нашу спільну трагічну історію. Але, з прагматичної точки зору, Україна повинна дружити з набагато сильнішими країнами, які можуть реально допомогти",

 - вважає В'ятрович.

Як раніше повідомлялося, польське видання Dziennik Gazeta Prawna писало, що "Київ втрачає Польщу і весь регіон". Автори публікації вважають, що українська влада за короткий термін змогла посваритися з багатьма західними сусідами, які її всіляко підтримували.

Нагадаємо, що раніше глава українського Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович розповів, коли дозволить ексгумацію польських поховань. Формально саме через цю заборону, між Польщею і Україною виник жорсткий дипломатичний конфлікт, який може мати непередбачувані наслідки.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...