Політика  |  20.04.22  |  середа
 

Ворог обстріляв Сумську та Чернігівську області з “Градів” і мінометів

Українські прикордонники та ЗСУ вийшли на державний кордон у Київській, Чернігівській та Сумській областях.

Російські окупанти продовжують обстрілювати державний кордон України. Окупанти з території РФ застосували системи “Град” і міномети.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби Україна.

Так, з території РФ із системи “Град” обстріляли територію Сумської області, а з мінометів – Чернігівської.

“Ворог в один із днів тричі вів мінометний вогонь по території Чернігівської області навпроти державного кордону. Снаряди потрапляли поруч з населеним пунктом Синьківка, над місцевістю постійно кружляв ворожий безпілотник. На напрямку Синківки прикордонний наряд виявив групу осіб зі зброєю, яка намагалася потрапити на територію України”,

– пояснили в Держприкордонслужбі.

Речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко каже, що в Росії на окремих напрямках навпроти Чернігівської та Сумської областей окупанти проводять інженерне облаштування позицій і спостережних постів, а також зафіксовано переміщення військової техніки.

За його словами, українські прикордонники та Збройні Сили України вийшли на державний кордон у Київській, Чернігівській та Сумській областях. Загальна тривалість кордону в трьох областях становить 1200 кілометрів.

Нагадаємо, що Росія перекинула до 20 тисяч найманців із Сирії, Лівії та інших країн для участі у наступі на сході України.

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e