Політика  |  13.05.19  |  понеділок
 

Я буду готовий очолити уряд, - Гройсман

Володимир Гройсман, який зараз обіймає посаду прем'єр-міністра України заявив про свою готовність і надалі очолювати Кабінет міністрів.

Політик мав на увазі період після проведення парламентських виборів.

Інформацію відповідного змісту повідомили в авторитетних українських ЗМІ.

Аби аргументувати свою заяву Гройсман зазначив, що дуже добре орієнтується в усіх державних питаннях, відповідно вважає для себе цілком реальним та перспективним залишитися главою уряду. Водночас, згідно зі словами чинного глави уряду все залежатиме від рішення українського народу. У тому разі, якщо люди підтримають чинного прем'єра і його команду, то склад Кабінету міністрів не зміниться, а також продовжить свою роботу на благо держави.

Однак Володимир Гройсман заявив, що у першу чергу дуже сподівається на те, що до складу нового парламенту увійдуть виключно професіонали і патріоти.

"Якщо український народ вирішить, що я і сформована нами команда буде гідно представляти їх інтереси і реалізовувати ті завдання, які люди перед нами ставлять, то я готовий буду очолити уряд. Головне, щоб була сильна і згуртована коаліція, тому що ефективність уряду залежить від того, наскільки воно може спиратися на парламентську більшість",

- каже прем'єр-міністр України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах