Політика  |  15.04.19  |  понеділок
 

Гройсман заявив про готовність до парламентських виборів

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман іще раз підтвердив, що він не відмовляється від намірів взяти участь у запланованих на осінь поточного року парламентських виборах.

Таку заяву він озвучив в ефірі одного із українських телеканалів. Також глава уряду наголосив, що він ніколи цього і не приховував.

Якщо говорити конкретніше, то Володимир Гройсман повідомив, що він не відмовляється від своїх початкових планів, і збирається балотуватися до Верховної Ради. Глава уряду при цьому нагадав, що він ніколи не приховував своъх намірів. На думку прем'єра, тут належить виконати великий обсяг роботи.

Гройсман пояснив, що в парламенті наступного скликання необхідно створити "розумну коаліцію". Іще однією важливою умовою є усунення популізм. В сукупності це повинно допомогти Україні стабільно розвиватися. За словами Гройсмана, після завершення президентських, і до проведення парламентських виборів, з'являється "вікно можливостей", і цією ситуацією слід скористатися, аби продовжити реорганізацію системи. Зокрема, слід закріпити децентралізацію в Конституції, поміняти виборчу систему, запровадивши відкриті списки, що допоможе привести в органи центральної влади більш якісні кадри. 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 624

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах