Політика  |  03.04.19  |  середа
 

Гройсман запропонував політикам літати в Росію на кукурузниках

Про це прем'єр-міністр України заявив під час засідання Уряду на якому обговорювали заборону нерегулярних авіарейсів до країни-агресора.

Причиною заборони став переліт напередодні виборів кандидата в президенти України від опозиційної платформи — За життя Юрія Бойка та члена партії "За життя" Віктора Медведчука до Москви на зустріч із Дмитром Медведєвим.

В Уряді також зазначили, що заборона не стосуватиметься рейсів, що необхідні для забезпечення дій місій міжнародних організацій.

"Пропонується встановити заборону на здійснення нерегулярних рейсів перельоту між Україною та державою-агресором за винятком рейсів польотів, необхідних для забезпечення дій місій міжнародних організацій — ООН, ОБСЄ і Червоного хреста",

— йдеться в тексті пропозиції про заборону, яку вніс міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і підтримав уряд.

Натомість прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запропонував все ж не обмежувати повноцінно політиків, які бажають відправитися в РФ. Та запропонував альтернативу нерегулярним авіарейсам.

"Я б ще дозволив прямі рейси виключно цим політикам на літаку кукурудзник АН-2. Максимум. І то в один кінець",

- додав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Нагадаємо, Бойко та Медведчук відправилися на зустріч із Дмитром Медведєвим у Москву 22 березня. Під час зустрічі вони обговорювали питання газотранспортної системи, цін на внутрішньому ринку та торгово-економічні відносини.

Вже 27 березня генпрокурор Юрій Луценко заяви, що по цій справі відкриють кримінальне провадження на предмет законності перетину кордону Юрієм Бойком та Віктором Медведчуком.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах