Політика  |  21.03.19  |  четвер
 

До Львова приїхав прем'єр-міністр України

У четвер, 21 березня, до нашого міста завітав глава уряду, розпочавши свій візит із відкриття форуму агровиробників АГРОПОРТ 2019.

Відкриваючи форум Гройсман звернув увагу на те, що не менше чверті валового продукту має займати саме агропромисловий комплекс. Зауважив він і те, що в Україні слід змінювати поглиблену переробку української продукції.

Прем'єр-міністр заявив, що в найближчі роки наша країна матиме більше інвестицій в розвиток АПК, а також новітніх технологій, які призведуть до створення нових продуктів. У свою чергу ці продукти будуть представлені не тільки на внутрішньому, але й на зовнішньому ринку.

Також голова уряду додав, що зараз держава планує підтримати такі сфери економіки, як фермерство, зокрема сприяти його розвитку, зокрема аби збільшити кількість господарств, а також ініціювати розвиток переробної складової промисловості.

"Тільки в минулому році в АПК і в переробку було вкладено капітальних інвестицій 90 млрд гривень, при чому майже 25 мільярдів – це кошти, які вкладені в переробку",

– додав Гройсман.

Зі сторони держави, як наголосив прем'єр, має бути конкретний результат з точки зору підтримки агропромислового комплексу. Додав він й те, що Україна почала рух у напрямку розвитку українського фермерства. І у 2019 році уже виділили 1 мільярд гривень на підтримку фермерських господарств.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах