Політика  |  18.03.19  |  понеділок
 

"Влада України свідомо йшла на втрату Криму", - Азаров

Колишній український прем'єр Микола Азаров заявив, що у 2014 році влада країни свідомо йшла на втрату півострова.

Таку заяву він озвучив у своєму інтерв'ю виданню baltnews.

Згідно із його словами саме державний переворот в Україні та встановлена нелегітимна влада стали причиною приєднання Криму до Росії.

"Російськомовне населення Криму було налякане тим, що конфлікт може початися на півострові. Інших причин просто не було. Зараз ми спостерігаємо конфлікт на Донбасі",

- розповів Азаров.

Згідно із твердженням Азарова влада свідомо мала на меті втратити російськомовні регіони України, а оскільки Крим, в свою чергу, завжди протистояв західній Україні, тому влада із такою легкістю припинила займатися кримськими питаннями, а подальшу війну на Донбасі почала якраз аби свідомо відрізати регіон.

"В результаті дій Києва майже 10 мільйонів російськомовних виборців були відсічені від участі у виборах. Консервація необандерівської влади - на це було зроблено основний розрахунок з боку західних кураторів",

- підкреслив політик.

Коли журналістка поцікавилася у нього, чи відвідував він Крим після подій 2014 року, Азаров відмовився відповідати на це питання, але підкреслив, що життя в Криму за 5 років  помітно змінилося в кращу сторону, хоча й проблем теж додалося, адже Київ позбавив півострів Північно-Кримського каналу.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 589

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах