Політика  |  19.11.19  |  вівторок
 

Військову допомогу Україні заблокував особисто Трамп

Заступник держсекретаря з політичних справах Девід Хейл заявив, що наказ про замороження військової допомоги Україні віддав безпосередньо президент США Дональд Трамп.

Про це Хейл сказав під час дачі свідчень комітетам Конгресу США в межах розслідування справи про імпічмент Трампа.

За його словами, на зустрічі заступників начальників всіх відомств, які займаються міжнародними справами, обговорювалося питання військової допомоги Україні. Представники всіх відомств висловилися за відновлення допомоги, крім адміністративно-бюджетного управління.

«Адміністративно-бюджетне управління, коли їх запитали, повідомило, що вони отримали вказівку від президента і виконувача обов’язків керівника апарату Білого дому Міка Малвейні заморозити допомогу»,

— сказав Хейл.

Наказ про затримку допомоги було передано президентом США Дональдом Трампом в липні, за кілька днів до його телефонної розмови з Володимиром Зеленським, під час якої американський президент попросив провести розслідування щодо сім'ї Байденів і подій, пов’язаних з виборами 2016 року.

Численні посадові особи адміністрації в своїх свідченнях Конгресу розповіли, що затримка виплати допомоги була пов’язана з вимогою Трампа до України розпочати розслідування проти його політичних суперників.

Про це повідомляє nv.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах