Політика  |  22.10.19  |  вівторок
 

Вільям Тейлор дає свідчення у Конгресі у справі про імпічмент Трампа

Вільям Тейлор має пояснити події, які відбулися після того, як Дональд Трамп 25 липня розмовляв телефоном із президентом України Володимиром Зеленським, що став причиною розслідування.

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор прибув до будівлі Конгресу, де він, як очікують, протягом кількох годин даватиме свідчення за зачиненими дверима трьом комісіям у рамках ініційованого демократами розслідування, яке може призвести до імпічменту президента Дональда Трампа.

Тейлор має пояснити події, які відбулися після того, як Трамп 25 липня розмовляв телефоном із президентом України Володимиром Зеленським, що став причиною розслідування.

Як пише «Голос Америки», демократи у Конгресі планують почути більше про рішення Трампа затримати військову допомогу для України. Про те, що Вільям Тейлор має таку інформацію, стало відомо після свідчень колишнього спецпредставника США з питань України Курта Волкера. Тоді Палата представників США оприлюднила листування американських дипломатів і радника Володимира Зеленського Андрія Єрмака.

У розмові брав участь і Вільям Тейлор. Він написав послу США в Євросоюзі Ґордону Сондленду:

«Як я вже говорив по телефону, я вважаю це божевіллям – відмовляти у військовій допомозі задля допомоги у політичній кампанії».

Тейлор був послом США в Україні у 2006-2009 роках, а у червні 2019 року вдруге очолив американське посольство у Києві на посаді тимчасово повіреного США в Україні, після відкликання Марі Йованович.

Президент Трамп вкотре розкритикував розслідування.

«Одного дня, якщо демократ стане президентом, а республіканці матимуть більшість у Палаті представників, навіть із невеликою перевагою, вони зможуть оголосити імпічмент президенту без належної процедури, прозорості або будь-яких юридичних підстав. Всі республіканці повинні пам’ятати, що зараз вони стають свідками лінчування. Але ми переможемо»,

– написав Трамп у твітері.

Про це повідомляє radiosvoboda

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах