Політика  |  11.07.19  |  четвер
 

Верховна Рада прийняла закон про реєстр і хімічну кастрацію педофілів

Покарання за зґвалтування та розбещення неповнолітніх стане жорсткішим.

Верховна Рада України прийняла законопроєкт №6449 про реєстр і хімічну кастрацію педофілів. Документ Рада прийняла під час позачергового засідання 11 липня.

Законопроєкт підтримали 247 нардепів.

Народні обранці розглянули Проєкт Закону №6449 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за злочини, вчинені щодо малолітньої чи малолітнього, неповнолітньої чи неповнолітнього та особи, яка не досягла статевої зрілості.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроєкту, «пропонується посилити відповідальність за зґвалтування та розбещення неповнолітніх осіб шляхом внесення змін Кримінального кодексу України. Так, статтею 152 запропоновано посилити покарання із застосуванням примусової хімічної кастрації».

«Покарання у виді примусової хімічної кастрації полягає у примусовому введенні засудженому антиандрогенних препаратів, які складаються з хімічних речовин, що мають на меті зменшити лібідо та сексуальну активність. Примусова хімічна кастрація не застосовується до осіб, що вчинили злочини у віці до 18 років і до осіб у віці понад 65 років»,

- сказано у пояснювальній записці.

Чинний Кримінальний кодекс України передбачає покарання за згвалтування неповнолітньої особи – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років, а за таке, що спричинило тяжкі наслідки, від восьми до п'ятнадцяти років.

Про це повідомляє Zaxid.net

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах