Політика  |  13.10.21  |  середа
 

Верещук готова стати міністром оборони: Хтось повинен це робити

Нардепка "Слуги народу" і голова оборонного комітету в парламенті Ірина Верещук заявила про готовність стати міністром оборони, її кандидатуру обговорювали у фракції.

Джерело: Верещук у програмі "Перші особи" на 24 каналі, LIGA.net

Пряма мова:

"У мене немає такого: хочу чи не хочу. Ми прийшли командою президента, за плечима президента, за його прізвищем. Але ми повинні брати на себе відповідальність".

Деталі: Верещук підтвердила, що її кандидатуру обговорювали у фракції "Слуга народу", однак з президентом Володимиром Зеленським з цього питання вона поки не спілкувалася.

Верещук сподівається, що колеги-нардепи підтримають її кандидатуру, якщо на те буде воля Зеленського як верховного головнокомандувача.

Вона також сказала, що готова до викликів на посаді міністра оборони.

Пряма мова:

 "У мене є вища військова освіта, у мене чоловік військовий, я служила в армії, один з синів військовий...

Я добре знаю, куди йду. Я чудово розумію, який ризик для мене особисто це становить – і репутаційний, і політичний, і щодо мого майбутнього, і психологічний. Але хтось повинен це робити".

Передісторія: 

У липні 2021 року після звільнення Руслана Хомчака з посади голови Генштабу ЗСУ, заговорили і про звільнення міністра оборони Андрія Тарана.
7 вересня голова фракції СН Давид Арахамія анонсував кадрові зміни в Кабміні. УП писала, що цієї осені можуть звільнити 5-6 міністрів.
Кадрові зміни в уряді мали обговорити на з'їзді "Слуги народу" у Трускавці 1-3 жовтня.
Питання зміни міністрів у парламенті планували розглянути на початку жовтня, але відклали.

Про це повідомляє pravda

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах