Політика  |  20.05.22  |  п'ятниця
 

Важкопоранених захисників Маріуполя вдалося евакуювати з подальшим обміном

Вище військове керівництво дало наказ про збереження життя і здоров’я військовослужбовців та припинення оборони міста.

Захисники Маріуполя отримали наказ про збереження життя та здоров’я військовослужбовців гарнізону та припинення оборони міста. Важкопоранених військових вдалося евакуювати з подальшим обміном.

Про це повідомив командир полку “Азов” Денис Прокопенко.

“86 днів оборони Маріуполя. Вище військове керівництво дало наказ про збереження життя та здоров’я військовослужбовців гарнізону та припинення оборони міста. Попри важкі бої, кругову оборону та відсутність постачання, ми постійно наголошували на трьох найважливіших для нас умовах, а саме: цивільні поранені та загиблі”,- заявив він.

За словами командира полку, цивільних вдалося евакуювати. Важкопоранені захисники отримали необхідну допомогу, їх вдалося евакуювати з подальшим обміном та доставкою на територію підконтрольну Україні.

“Щодо загиблих Героїв, то процес триває. Та надіюсь найближчим часом рідні та вся Україна зможе з почестями поховати своїх воїнів. Слава Україні”,

– додав Прокоменко.

Нагадаємо, що 16 травня розпочалася операцію з порятунку заблокованих на території “Азовсталі” захисників Маріуполя. Як повідомила віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, цього дня було евакуйовано 52 важкопоранених військовослужбовців. Після стабілізації їх стану очікується обмін наших оборонців на російських військовополонених. Також Маріупольська міська рада показала відео евакуації поранених захисників Маріуполя з “Азовсталі”.

Вчора, 19 травня, заступник командира полку Святослав Паламар повідомив, що командування полку «Азов» перебуває на території металургійного комбінату «Азовсталь» у заблокованому Маріуполі.

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e