Політика  |  19.02.18  |  понеділок
 

Вакарчук розповів, як політику стати успішним

Він вважає, що запорука успішного політика в Україні не в тому, щоб бути добровольцем - цього мало, потрібно бути справжнім "кіборгом".

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, який можливо буде балотуватися в Президенти України, після того, як переглянув фільм "Киборги", вирішив поділитися своїми думками в своєму блозі.

На його думку, перед людиною стоїть непростої завдання - зв'язати своє життя з політикою чи ні. Однак, врешті-решт, це особиста справа кожного громадянина. Для себе він створив макет стратегії, згідно з якою необхідно рухатися політику.

Вакарчук написав, що потрібно зібрати команду, яку будуть складати однодумці, і де людина буде мати авторитет. З обережністю, але зі сміливістю потрібно провести ряд змін, які б дали відносно швидкий результат. У разі позитивних змін буде можливість залучити велику кількість прихильників. А ось коли їх чисельність переростає в більшість, настає момент кардинальних фундаментальних змін.

Додатково до всього, співак говорить про необхідність політичних компромісів. При цьому підкресливши, що ця стосується тих, які не вступають в протиріччя з головною метою. Вакарчук переконаний, що, якщо не використовувати вміння приходити до угоди, про стійкий результат можна забути.


 
 

Коментарі (8) перегляди: 697

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...