Політика  |  15.09.18  |  субота
 

Вакарчук: "Хочете конкретної відповіді? Трішки почекайте"

Наразі музикант не говорить нічого конкретного про свої президентські амбіції, проте заявляє про свою готовність діяти.

Про це пише Українська правда. 

Музикант заявив, що остаточну відповідь з приводу його політичних амбіцій буде дано пізніше. При цьому Вакарчук зазначив, що за ним стоять відважні та сильні люди, які готові працювати на благо країни.

На думку лідера "Океана Ельзи", життя країни визначає не президент, а правила, що існують, і він зробить все, щоб ці правила в Україні поміняти.

"Я часто чую від політиків слова про те, що музиканти повинні співати, а політикою повинні займатися політики. 27 років ці політики займаються політикою. І що ми бачимо? Що роблять політики? Крадуть. Перекладаючи на нормальну мову, їх гасло має бути таким: нехай музиканти співають, а ми будемо продовжувати красти. Ви готові миритися з такою ситуацією? Я не готовий. що мені в такій ситуації залишається робити? Я вірю, що лідери - це важлива річ. Люди - це велика цінність. Але важливо, хто стоїть за цими людьми. Люди, які стоять за мною мають відвагу, силу, яку не зупинити. І повірте, ми не зупинимося"

- сказав Вакарчук.

Нагадаємо, що Вакарчук виступив з маніфестом кандидата в президенти. Вчорашнє повчання музиканта Святослава Вакарчука про те, як закінчити війну на Донбасі і домогтися миру більше схоже на маніфест кандидата в президенти.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах