Політика  |  25.03.19  |  понеділок
 

В РФ поширили черговий фейк про діяльність ОУН

Нова порція страшилок про діяльність Організації українських націоналістів почала поширюватися Росією.

Георгій Санніков, який є 90-річним КГБшником, поділився своїм досвідом "боротьби з бандерівцями" в період роботи на заході України. Про це він розповів під час інтерв'ю для відомого російського видання "Московський комсомолець".

У своїй розповіді він зазначив, що була вказівка брати українських військових тільки живими. Ті ж, у свою чергу, постійно тримали зв'язок з Заходом через свої канали.

"А мені доводилося чути про страшні звірства, які вони творили на Західній Україні. Вони не шкодували ні старих, ні жінок, ні дітей. Виколювали очі, відрізали груди",

- заявив росіянин.

 

Водночас із цим він поділився й враженнями від криївок, а сам Санніков назвав їх "бункерами, в яких ховалися бандерівці". За його словами він побував у багатьох із них.

"Їх було кілька тисяч. Мені доводилося бувати в багатьох - від найпростіших до шикарних, обладнаних усім необхідним. Мене вразив той факт, що бандерівці примушували будувати бункери євреїв, а потім їх вбивали, щоб ті не видали схрон. Для досягнення цієї ж мети знищували всіх собак в цьому районі, щоб гавкотом не видали їх. Ще перед очима стоять жінки-бандерівки. Керівниками руху були багато подружніх пар, які зберігали вірність один одному і ідеї. Я не можу забути, як затримані нами чоловік і дружина просили застрелити їх немов при спробі втечі",

- розповів Санніков.

 
 

Коментарі (17) перегляди: 477

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах