Політика  |  15.08.18  |  середа
 

В ООН закликали Росію негайно звільнити Сенцова

Четверо спецдоповідачів організації підкреслили, що життя ув'язненого режисера в небезпеці та зажадали надати йому медичну допомогу.

Експерти ООН закликали російську владу негайно і без будь-яких умов звільнити невинно засудженого українського політв'язня Олега Сенцова, повідомляє центр новин ООН.

"Життя Сенцова - в неминучій небезпеці. Його голодування стало наслідком судового розгляду і вироку, які не відповідають міжнародному праву. Ми настійно закликаємо російську владу в терміновому порядку і без будь-яких умов звільнити його",

- йдеться в повідомленні.

Правозахисники ООН також закликали Російську Федерацію негайно забезпечити Сенцову доступ до належної медичної допомоги і надавати її лише за згодою засудженого.

Нагадаємо, 14 травня Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування, яке він готовий припинити лише після звільнення всіх українських політв'язнів, що перебувають на території Росії.

За інформацією адвоката Дмитра Дінзе, стан Сенцова погіршується, але він відмовляється від госпіталізації.

Раніше Дінзе також заявляв, що влада РФ не збирається відпускати українського політв'язня і може допустити його смерть задля "науки іншим ув'язненим".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах