Політика  |  09.04.19  |  вівторок
 

В команді Зеленського назвали радників та експертів

Серед названих імен - кілька відомих представників, які в минулому працювали на теперішню владу.

У штабі кандидата в Президенти України Володимира Зеленського представили імена експертів і радників у ключових сферах діяльності, передає "Еспресо.TV".

Зазначається, що за питання транспорту та інфраструктури відповідає колишній перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер, інформаційної та мовної політики, загальнополітичні питання - екс-перший заступник голови НСТУ Олександр Харебін.

Експертом з питань оподаткування, публічних фінансів, банківського права став професор юридичного факультету КНУ ім.Тараса Шевченка та керівник юридичної фірми Jurimex Данило Гетманцев.

Щодо питань освіти та науки - експерт Сергій Бабак, щодо правових питань - Ірина Венедіктова, експерт з впровадження системи E-government та народовладдя - завідувач кафедри права Київського національного лінгвістичного університету Олександр Мережко.

Експертом з питань екології та правових питань став юрист Олег Бондаренко, питання місцевого та регіонального розвитку - за засновником та керівником Школи мерів Русланом Роховим.

Серед експертів значиться також юрист Hillmont Partners Вадим Галайчук.

Радниками Зеленського назвали Айвараса Абромавічуса (екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України), Олександра Данилюка (екс-міністр фінансів) та Руслана Рябошапку (екс-заступник міністра юстиції України).

Спікер з питань перебігу виборчої кампанії та експерт із загальнополітичних питань є Дмитро Разумков, голова передвиборчого штабу - керівник ТОВ "95 квартал" Іван Баканов, ідеолог партії "Слуга народу" - Руслан Стефанчук, мотиваційний спікер, координатор Зе!Команди - Олександр Корнієнко.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах