Політика  |  24.07.19  |  середа
 

Уряд схвалив нові санкції проти Росії

Український уряд внесе на розгляд Ради національної безпеки та оборони пропозиції щодо розширення санкційного переліку підприємств.

Про це пише прес-служба МінТОТ.

Таке рішення було схвалено сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України за ініціативи МТОТ. Чергові санкції стосуються низки юридичних осіб, залучених до процесу будівництва магістрального газопроводу "Краснодарський Край – Крим", незаконного видобутку вуглеводнів на захоплених українських родовищах, в тому числі, родовищах, що знаходяться в межах материкового шельфу України

Таким чином, до санкційного списку потрапили 18 юридичних осіб, зареєстрованих на території Російської Федерації, та ще 6 – зареєстрованих на території тимчасово окупованого Криму.

Також, до санкційного списку потрапили підприємства, які залучені до постачання матеріалів, обладнання та послуг заводу оборонно-промислового комплексу Російської Федерації "АТ "Завод Фіолент", що розташований на території тимчасово окупованого Криму. Серед них підприємства, які зареєстровані на території РФ, Китайської Народної Республіки, Республіки Туреччина та Боснії і Герцеговини.

Такі дії з боку зазначених юридичних осіб сприяють легітимації незаконної окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя Російською Федерацією, а також створюють реальні та потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України.

Запровадження санкцій до усіх причетних підприємств, задіяних до процесу будівництва магістрального газопроводу "Краснодарський Край – Крим" та незаконного видобутку вуглеводнів на захоплених українських родовищах створить підгрунття для подальших дій з метою обмеження або припинення економічних відносин з країнами Європейського Союзу та Сполученими Штатами Америки.

Запровадження санкцій до вказаного переліку юридичних осіб створить правові підстави для його розширення.

В подальшому відповідні розпорядження буде винесене на розгляд Ради національної безпеки та оборони України.

Про це повідомляє Прямий

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах