Політика  |  17.11.19  |  неділя
 

Уряд провів масову чистку керівників держпідприємств

Міністерство економіки звільнило майже півсотні керівників держпідприємств і чиновників вищого корпусу державної служби.

 

Про це повідомив міністр економіки Тимофій Милованов у Facebook. За його словами, міністерство колегіально прийняло рішення про звільнення 47 керівників держпідприємств і державних службовців категорії «А». На їх місця поки призначені виконуючі обов’язки, і відповідно до законодавства відкривається конкурс. При цьому поки всі підприємства, де були звільнені керівники, працюють у звичайному режимі.

Раніше прем’єр Гончарук анонсував масові чистки в «Укрзалізниці» за крадіжки.
Тим часом, Кабмін погодив приватизацію 800 держпідприємств. За словами міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофія Милованова, приватизація необхідна, щоб «на держпідприємствах перестали красти і з’явився справжній господар».

Світовий банк за підсумками зустрічі з українською делегацією підтримав приватизацію державних компаній України. Вона має викорінити корупцію і допомогти залучити більше інвестицій в економіку.

За словами заступника міністра розвитку економіки Україна планує дозволити продаж держпідприємств іноземцям. У держбюджет-2020 Міністерство фінансів заклало план надходження від приватизації у 5 млрд грн.

Про це повідомляє ua.news

 
 

Коментарі (5) перегляди: 874

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах