Політика  |  19.02.18  |  понеділок
 

Українців розсмішив "географічний ляп" прем'єра Гройсмана

Так, нещодавно главою українського уряду була представлена інфографіка, в якій містилася інформація про зростання українського експорту в минулому 2017 році.

Саме ця інформація і стала предметом для дискусій в соцмережах.

У цій інфографіці говорилося про те, що Україна станом на 2017 рік, експортувала свою продукцію в 223 країни. Але на сьогоднішній день, в світі існує всього 197 держав, з яких 193 держави-члени ООН і Ватикан, Палестина, а також державні утворення Ніуе і Острови Кука.

Правда, знайшлися і ті коментатори, які в цій суперечці стали на бік глави Кабміну України. Ці користувачі припустили, що подібний "географічний ляп" міг мати місце через різницю в термінах "країна" і "держава".

В оприлюднених даних українським урядом мова може йти не про держави-члени ООН, а про всі території, які мають найрізноманітніші статуси. Таких у світі дійсно існує більше 200. Крім того, за цими ж даними експорт з України в Європу в минулому році зріс на 21%. Весь український експорт, в порівнянні з 2016 роком, зріс на 16%. Так, загальна вартість експортованих послуг і товарів склала 52,3 мільярда доларів. Окремо наголошується, що зростання експорту безпосередньо на територію ЄС перевищує загальний. Незважаючи на це, нещодавно Україну зарахували до країн з найбільш неблагополучною економікою.

Для оцінки ситуації, що склалася бралися такі показники, як інфляція і безробіття. Правда, за останній рік Україні вдалося поліпшити своє становище на 2 позиції в рейтингу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...