Політика  |  14.01.19  |  понеділок
 

Українська армія отримає високоточну зброю

Новий 2019-ий рік повинен ознаменуватися важливою подією для української армії.

В Україні розпочнуть виробництва РСЗВ (реактивної системи залпового вогню) "Вільха". Вона стала глибокою модернізацією "Смерча", який створили ще за часів радянського періоду.

Вказаний вид озброєння покликаний стати "зброєю майбутнього", про яку вже неодноразово заявляли в Міноборони. Як зазначив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець, ракетний комплекс має систему самонаведення, а також здатність вражати ціль на відстані У 120 км.

Про це він повідомив у своєму інтерв'ю для одного із українських видань.

Згідно зі словами Сергія Загурця, на сьогоднішній день "Вільха" є одним із зразків високоточної зброї, розробку якої в Україні провели у досить стислі терміни. Зброю прийнято вважати високоточною тоді, коли вона може вражати цілі з гарантованою точністю вище 50%.

Також військовий експерт додав, що із практичної точки зору показники у високоточної зброї набагато вищий, оскільки вона здатна вражати цілі з коефіцієнтом 0,8-0,9.

Варто відзначити, що окрім "Вільхи" в Україні вже почали розробку різних зразків озброєння, яке може претендувати на назву високоточного.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах