Політика  |  11.02.19  |  понеділок
 

Україна засудила відкриття в Італії "представництва ДНР"

Посольство назвало це провокацією місцевих проросійських сил.

Про відкриття 9 лютого в італійській Вероні так званого "представництва ДНР" повідомили підконтрольні бойовикам ресурси. 11 лютого посольство України в Італії засудило цей крок.

"Посольство України рішуче засуджує будь-які спроби просування та підтримки в Італії терористичних угрупувань - фейкових "республік" на території українського Донбасу",

- йдеться в повідомленні на сторінці дипвідомства у Facebook.

В посольстві вважають, що "представництво ДНР" у Вероні є антиукраїнською провокацією місцевих проросійських сил за участі одіозного місцевого діяча Пальмарино Дзоккателлі, який "очолив" цей фейковий "орган".

"Чергова антиукраїнська акція місцевих проросійських політиків м. Верона за сценарієм, розписаним кремлівськими ляльководами, вже викликала обурення не лише української громади Італії, але й багатьох італійських друзів України, які висловлюють підтримку нашій державі",

- додали у відомстві.

Відтак, посольство та МЗС України надіслали відповідну вербальну ноту до МЗС Італії, запити до префектури та квестури Верони, в яких висловлюється протест проти антиукраїнських провокацій, спрямованих на підрив загальноєвропейської позиції на підтримку територіальної цілісності Української держави.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах