Політика  |  13.07.18  |  п'ятниця
 

Україна захищатиме націнтереси в діалозі з Угорщиною

За словами президента, з Україною не можна розмовляти мовою шантажу.

Президент України Петро Порошенко на саміті НАТО у Брюсселі провів коротку зустріч з Прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном й домовився про продовження перемовин на рівні міністрів щодо мовного питання закону про освіту, повідомляє "Укрінформ".

"У нас є і має бути діалог з угорцями. На саміті я мав коротку зустріч з Прем'єр-міністром Віктором Орбаном, ми домовилися про те, що на рівні міністрів закордонних справ і міністрів освіти негайно продовжимо діалог й імплементуємо рішення Венеціанської комісії, але Україна буде захищати свої національні інтереси",

- підкреслив Порошенко.

Відповідаючи на запитання про відносини з Угорщиною у контексті дискусії щодо закону про освіту, він наголосив, що нікому - ані Росії, ані п'ятій колоні всередині України, ані країнам всередині НАТО не вдасться заблокувати українську інтеграцію в Альянс.

"З Україною не можна розмовляти мовою шантажу, ми це не приймаємо і це ні до чого не призведе. На моє глибоке переконання, хто буде розмовляти мовою шантажу, той може опинитися в ізоляції сам",

- зазначив президент.

За словами Порошенка, роль України з оборони східного флангу НАТО надзвичайно важлива, українці багато роблять для безпеки в Європі, що й визнається країнами-партнерами.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах